Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE AGOTO firmie

  • Beskidzka 54
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE AGOT

Beskidzka 54

Łódź

PAŃSTWOWE PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANŻOWE AGOT z siedzibą w Łodzi

Jesteśmy doświadczoną firmą odzieżową o wieloletniej tradycji. Posiadamy dwie szwalnie wyposażone w wyspecjalizowany park maszynowy przystosowany do szycia różnorodnej produkcji. Do naszych stałych zleceniodawców należą między innymi służby mundurowe (wojsko, więziennictwo, policja), szpitale, hotele oraz ośrodki wypoczynkowe.

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości w zgodzie z polskimi przepisami rachunkowości,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych,
  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, analiza danych w systemie księgowym, kontrola księgowań, odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg,
  • nadzór nad rozliczeniami kadrowo-płacowymi,
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi (m.in. zapewnienie kompletności i terminowości w zakresie sprawozdawczości do GUS, ZUS oraz organu założycielskiego),
  • opracowywanie, wdrażanie i usprawnianie procedur związanych z funkcjonowaniem firmy,
  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych,
  • odpowiedzialność za potwierdzanie sald oraz rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa rachunkowego i podatkowego,
  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • znajomość oprogramowania Sage,
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w miłej atmosferze, w przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju w obszarze księgowości.

Ogłoszenie archiwalne