Oferta pracy

Główny Księgowy (m/k)

PTAK SA.

  • Żeromskiego 6, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

PTAK SA.

Żeromskiego 6

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów;

  • Weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowo-podatkowym;

  • Ujmowanie wyników rozliczeń oraz udział w procesie uzgadniania stanów magazynowych;

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych;

  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki;

  • Zarządzanie zespołem księgowym, motywowanie, delegowanie zadań oraz wsparcie merytoryczne pracowników;

  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz kontrolach podatkowych;

  • Proaktywny udział w procesach zarządczych z uwzględnieniem ekspertyzy księgowej, ze szczególnym uwzględnieniem identyfikacji ryzyk podatkowych;

  • Monitorowanie zmian w przepisach i odpowiednie dostosowanie sposobu funkcjonowania spółki do obowiązujących przepisów;

  • Bieżąca komunikacja, współpraca i koordynacja działań z innymi działami firmy oraz Spółkami z Grupy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w Dziale Finansowo-Księgowym;

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz praktyczna znajomość i umiejętność poprawnej interpretacji prawa podatkowego;

  • Doświadczenie w sporządzaniu jednostkowych sprawozdań finansowych, umiejętność sporządzania sprawozdań skonsolidowanych będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Istotnym atutem będzie znajomość oprogramowania Symfonia;

  • Dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • Samodzielność, terminowość i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań;

  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość zagadnień w zakresie gospodarki magazynowej i obrotu towarowego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Elastyczność w zakresie wyboru formy zatrudnienia;

  • Dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze;

  • Stałe godziny pracy 8:30-16:30;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;

  • Bezpłatna nauka języka angielskiego na terenie firmy;

  • Benefity pracownicze w postaci m.in.: zniżek u naszych partnerów, możliwości objęcia ubezpieczeniem grupowym na preferencyjnych warunkach; opieki medycznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

PTAK SA.

Miasto Mody Ptak to nowoczesny i dynamicznie rozwijający się holding posiadający bogate i zróżnicowane portfolio biznesowe – od zarządzania i najmu nieruchomościami komercyjnymi, przez handel hurtowy i detaliczny, po strefę rozrywkową. Od ponad 25 lat konsekwentnie budujemy i rozwijamy markę Miasto Mody Ptak.

U nas znajdziesz dziedzinę w której czujesz się najlepiej – od sprzedaży, przez księgowość i finanse, marketing, zarządzanie po administrację i zaplecza techniczno-budowlane.

Przewiń do profilu firmy