Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy - Menadżer ds. Księgowości

PACCAR FINANCIAL POLSKA sp. z o.o.

Krakowiaków 48

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oraz wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach;

  • Kontrola i uzgadnianie kont księgi głównej Paccar Financial Polska zgodnie z UOR oraz z polityką PACCAR;

  • Nadzór i wykonanie obowiązków związanych z zamknięciem miesiąca i raportowania do Grupy;

  • Udział w ustalaniu prawidłowego rozliczania i opodatkowania wszystkich trans

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji wymaganej do obsługi transakcji i raportów;

  • Sporządzenie sprawozdania finansowego według UOR;

  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, NPB oraz innych instytucji zewnętrznych;

  • Sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE, INTRASTAT;

  • Zastępowanie Kontrolera w przypadkach jego nieobecności;

  • Inne obowiązki zlecone przez przełożonego wymagane do należytego funkcjonowania Działu Księgowości.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość);

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowym; nastawienie na ciągłe doskonalenie, rozwój podległego zespołu i efekt pracy;

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz rozliczeń podatkowych CIT, VAT, WHT oraz innych;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie EXCEL;

  • Doświadczenie w firmie leasingowej mile widziane;

  • Otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętności budowania relacji w zespole organizacja pracy;

  • Sumienność, dokładność, spostrzegawczość;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i logicznego myślenia;

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowa na czas nieokreślony;

  • Stałe wynagrodzenie na umowę o pracę;

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;

  • Możliwość współpracy z młodym i dynamicznym zespołem;

  • Szansę rozwoju zawodowego;

  • Przyjazną atmosferę i nowoczesne środowisko pracy.

O nas

PACCAR Financial Polska jest firmą leasingową będącą częścią organizacji Paccar Financial Europe. Należymy do Amerykańskiego koncernu PACCAR Inc będącego jednym ze światowych liderów w przemyśle motoryzacyjnym. Naszą podstawową działalnością jest finansowanie zakupu samochodów ciężarowych marki DAF - zarówno nowych, jak i używanych.