Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

LTP-LOGISTYKA sp. z o.o.O firmie

  • Wojska Polskiego 6
    Murowana Goślina, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

LTP-LOGISTYKA sp. z o.o.

Wojska Polskiego 6

Murowana Goślina

Grupa LTP  jest rodzinną  firmą z polskim kapitałem, działającą w obszarze logistyki. Zajmujemy się transportem i spedycją  krajową, magazynowaniem  oraz naprawą i produkcją palet drewnianych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Nadzór nad prowadzeniem pełnej księgowości,
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych, deklaracji, nadzór nad przestrzeganiem zasad określonych w polityce rachunkowości,
  • Kontrola prawidłowego obiegu dokumentów księgowych,
  • Uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków,
  • Zarządzanie płynnością finansową
  • Kontrola dokumentów pod względem formalno-prawnym oraz księgowym,
  • Nadzór nad pracownikami działu księgowości,
  • Tworzenie oraz aktualizacja wewnętrznych procedur finansowych i kontrolnych,
  • Reprezentowanie Spółek wobec instytucji i podmiotów zewnętrznych oraz współpraca z nimi (banki, urzędy skarbowe, ZUS, GUS, etc),
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji na potrzeby sprawozdawczości zarządczej,

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku  samodzielnego  Księgowego, lub Głównego Księgowego,
  • Znajomość zagadnień controllingu finansowego
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne.

FIRMA OFERUJE

  • atrakcyjne warunki pracy
  • atrakcyjny system premiowy oraz samochód służbowy
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej  rodzinnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia branżowe

Ogłoszenie archiwalne