Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

Agraimpex Sp. z o.o.

8 00012 000 brutto / mies.
  • Niesułków (pow. zgierski)

    Niesułków (pow. zgierski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Do spółki zależnej "Milex Meat" Sp. z o.o. należącej do Grupy Agraimpex poszukujemy osoby odpowiedzialnej za:

=> prowadzenie pełnej księgowości w oparciu o polskie standardy rachunkowości

=> przygotowanie danych niezbędnych do konsolidacji w ramach GK

=> stosowanie standardów i polityk w ramach GK

=> kontrolę formalno-rachunkową dokumentów

=> bieżącą analizę i weryfikację zapisów na kontach księgowych

=> analizę i kontrolę finansów oraz za nadzór nad płatnościami

=> prowadzenie rozliczeń oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT,VAT, VAT-UE, JPK)

=> sporządzanie deklaracji związanych z obszarem kadrowo - płacowym (ZUS, PIT4, PEFRON, PPK)

=> sporządzanie sprawozdań do GUS

=> sporządzanie sprawozdań finansowych miesięcznych i rocznych

=> współpracę z firmą audytorską oraz działem IT

=> bieżące monitorowanie zmian w zakresie rachunkowości, podatków i prawa pracy

Podział czasu pracy
70%

praca analityczna

15%

zarządzanie projektami

10%

praca koncepcyjna

5%

szkolenia / zdobywanie nowych umiejętności

Nasze wymagania

=> wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia

=> minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego w firmie produkcyjnej

=> znajomość i doświadczenie pracy w systemie Sage Symfonia (ERP Finanse i Księgowość, ERP Kadry i Płace, Handel)

=> dobra i praktyczna znajomość rachunkowości i prawa podatkowego

=> biegła znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel

=> prawo jazdy kat. B

=> doskonała organizacja pracy, skrupulatność, dokładność

=> umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

=> otwartość na nowe wyzwania

=> chęć zdobywania doświadczenia i rozwoju osobistego

=> chęć udziału w szkoleniach i nowych projektach

=> lojalność i uczciwość

=> znajomość języka angielskiego

To oferujemy

=> stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

=> atrakcyjne wynagrodzenie

=> przyjazne środowisko pracy

=> możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz kontynuowanie rozwoju zawodowego w firmie oraz spółkach grupy kapitałowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Agraimpex Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie to firma z branży spożywczej, Grupa Kapitałowa, w skład której wchodzą zakłady produkcyjne i biuro handlowe. Zatrudniamy prawie 300 osób w całej Polsce.

Będziesz pracować w działającym od 15 lat zakładzie produkcyjnym „Milex Meat” należącym do Grupy Agraimpex, który zajmuje się pozyskiwaniem, ubojem i rozbiorem mięsa wołowego. Zakład znajduje się w Niesułkowie, gmina Stryków.

Doskonała atmosfera oraz jasne oczekiwania umożliwią Ci rozwój twojej kariery zawodowej.

Przewiń do profilu firmy