Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy Oddziału

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Krakowie

Senatorska 15

Zwierzyniec

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości w firmie zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych okresowych (miesięcznych, kwartalnych i rocznych) oraz deklaracji podatkowych i sprawzodań statystycznych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, w tym ZUS, US, GUS, inne

  • Organizowanie pracy działu księgowości i współpraca z pozstałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku

  • Wymagany łączny staż pracy w księgowości - 10 lat

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego

  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstwa

  • Znajomość obsługi modułów programu Symfonia: Finanse i Księgowość, Handel, Środki Trwałe

  • Umiejętność pracy zespołowej i zarządzania zespołem pracowników

  • Dobra zanjomość pakietu MS Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność, cierpliwość, terminowość w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Narzędznia niezbędne do pracy

  • Miłą atmosferę pracy

  • Prywtną opiekę medyczną