Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy

  • Ostrów Mazowiecka, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NATUR PRODUKT PHARMA sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
    Opis stanowiska:
    • Nadzór nad prowadzeniem rachunkowości firmy
    • Monitorowanie prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych firmy
    • Kontrola procesu naliczania wynagrodzeń oraz podatku PIT
    • Zarządzanie procesem sporządzania deklaracji ZUS
    • Nadzorowanie obiegu dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych, wycena bilansowa
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi standardami
    Wymagania:
    • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
    • Umiejętność zarządzania zespołem, czasem pracy oraz zaangażowanie
    • Wykształcenie wyższe /preferowana rachunkowość/ekonomia/finanse
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju
    • Ciekawe wyzwania zawodowe
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania prac

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.