Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Księgowy

Michael Page

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie poprawności księgowań polskiej spółki

  • Uczestniczenie w projektowaniu procesów księgowych i raportowania do grupy

  • Nadzór merytoryczny otrzymywanych danych od SSC: AP, AR, GL, Fixed Assets

  • Odpowiedzialność za zamknięcie miesiąca/kwartału/roku

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • Odpowiedzialność za kwestie podatkowe: VAT, CIT, podatek u źródła

  • Księgowanie wynagrodzeń

  • Współpraca z firmą audytorską, doradcami podatkowymi

  • Prowadzenie rozliczeń i podatków w ramach Specjalnej Strefy Ekonomicznej

  • Współpraca z działem kontrolingu i zarządem - przygotowywanie danych do raportowania grupowego

  • Odpowiedzialność za intrastat i ceny transferowe

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku księgowym, preferowana branża: produkcyjna, dystrybucja, logistyka

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Wykształcenie ekonomiczne

  • Bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości i deklaracji podatkowych

  • Doświadczenie w SSE

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szansa na dalszy rozwój w stabilnej organizacji

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Współpraca z innymi działami i możliwość rozwoju międzynarodowego

  • Udział w bardzo ciekawych projektach związanych ze zmianami w strukturach firmy

Naszym Klientem jest firma z międzynarodowym kapitałem, produkująca produkty żywnościowe. Zakład produkcyjny i administracja znajduje się w okolicach Poznania. Firma oferuje możliwość pracy hybrydowej.

Przewiń do profilu firmy