Główny księgowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 17.05.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 16.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NDS System sp. z o.o.

    Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi najwyższej jakości w telekomunikacji i ICT.

    Dostarczamy rozwiązania i realizujemy usługi projektowania, budowy i utrzymania sieci telekomunikacyjnych w oparciu o specjalistyczną wiedzę i szerokie doświadczenie oraz wysoko specjalizowane kadry i najnowocześniejszy sprzęt. Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów oraz wspólne budowanie wartości firmy na rynku.

    Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki

    • Prowadzenie pełnej rachunkowości Spółki zgodnie z obowiązującą ustawą o rachunkowości i standardami rachunkowości
    • Nadzór nad pracą działu księgowości
    • Odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
    • Organizacja obiegu dokumentów księgowych
    • Przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby Zarządu Spółki
    • Wsparcie w planowaniu i przygotowywaniu budżetów rocznych oraz prognoz okresowych

    Oczekiwania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w spółce kapitałowej
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne o profilu finanse, rachunkowość, ekonomia
    • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
    • Bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej oraz podległego zespołu
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wysokie poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
    • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

    Oferujemy

    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Samodzielność w wykonywaniu zadań
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zakresu odpowiedzialności

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.