Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy

  • Pszczyna, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-04-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash - Ambra

    Ambra jest firmą zajmującą się dystrybucją produktów chemii gospodarczej i kosmetyków oraz organizatorem sieci Drogerie Koliber. Jest liderem na południu Polski oraz trzecią co do wielkości firmą w skali całego kraju w swojej branży.

    Jest częścią Grupy Eurocash – szóstej największej firmy w Polsce, zatrudniającej prawie 23.000 pracowników, co zapewnia wysokie standardy pracy oraz możliwość rozwoju w bardzo dużej organizacji.

    GŁÓWNY KSIĘGOWY
    Miejsce pracy: Pszczyna

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE);
    • Księgowanie dokumentów sprzedażowych i kosztowych;
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    • Współpraca z organami podatkowymi, zakładem ubezpieczeń społecznych, oraz kontrahentami w sprawach rozliczeń;
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych;
    • Nadzór nad prowadzeniem spraw kadrowych i płacowych;
    • Sporządzanie bieżących informacji i zestawień finansowych na potrzeby Zarządu;
    • Zarządzanie zespołem i nadzór nad prowadzeniem spraw kadrowych i płacowych.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości;
    • Doskonale znać zagadnienia księgowe i podatkowe;
    • Mieć doświadczenie w przygotowaniu Sprawozdań Finansowych;
    • Bardzo dobrze znać Prawo Pracy;
    • Biegle posługiwać się programem MS Excel.

    OFERUJEMY:

    • #BARDZO atrakcyjne benefity;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Pracę w szybko rozwijającej się firmie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    opis