Oferta pracy

Główny Księgowy

EMIX sp. z o.o.O firmie

  • Rusinowo (pow. rypiński), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma EMIX Sp. z o.o. (dawniej P.P.H. EMIX Stanisław Pacek) producent w branży FMCG poszukuje pracownika na stanowisko Głównego Księgowego.

Opis stanowiska:

  • organizacja i nadzór nad prowadzeniem pełnej księgowości spółki
  • kontrola prawidłowości operacji finansowo - księgowych
  • zarządzanie i koordynacja pracy działu księgowości
  • nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych
  • współpraca z bankami i urzędami
  • terminowe sporządzanie bilansów, sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • kadry

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku głównego księgowego minimum 3 lata
  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości , finansów i rozliczeń podatkowych
  • znajomość pakietu Office, mile widziana znajomość systemu Trawers
  • dokładność , zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i innowacyjnej firmie o profilu produkcyjnym
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • dużą samodzielność w działaniu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy