Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy (Salony Samochodowe)

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    dla swojego Klienta z branży motoryzacyjnej
    poszukuje osoby na stanowisko:

    GŁÓWNY KSIĘGOWY (SALONY SAMOCHODOWE)
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref.: GKSKLD/05/2018

    KLUCZOWE ZADANIA:

    • Koordynowanie pracy zespołu księgowego
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
    • Kompleksowe prowadzenie Ksiąg Handlowych spółki Klienta z branży motoryzacyjnej (Salony Samochodowe)
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym
    • Umiejętności samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
    • Znajomości przepisów prawa bilansowego i podatkowego
    • Znajomości pakietu MS Office (zwł. Excel)
    • Decyzyjności, rzetelności i bardzo dobrej organizacji pracy
    • Zdolności organizacyjnych - zarządzanie zespołem
    OFERUJEMY:
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokich standardach pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia
    • Wsparcie merytoryczne zespołu specjalistów

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania
    prosimy o przesyłanie aplikacji
    z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia za pośrednictwem Aplikuj teraz

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".