Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

Bickhardt Bau Polska Sp. z o.o.

  • Kwiatkowskiego 12, Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kwiatkowskiego 12

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym

  • Odpowiedzialność za sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, JPK itp.) oraz sprawozdań GUS

  • Bieżąca kontrola finansowo-księgowa kont

  • Kontakt oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami.

  • Sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • Nadzór nad pracą działu księgowości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego (doświadczenie w branży budowlanej mile widziane)

  • Znajomość prawa bilansowego oraz podatkowego

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie pracy

  • Chęć rozwoju / otwartość na nowe rozwiązania

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Stałe godziny pracy