Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy

  • Radwanice (pow. wrocławski), Siechnice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka z o.o. działająca w branży usług komunalnych poszukuje osoby na stanowisko:

    Głównego księgowego
    Miejsce pracy: Siechnice, Radwanice (pow. wrocławski)

    Zadania na stanowisku:

    • nadzór i prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki
    • przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych
    • współpracę z US i ZUS a także innymi instytucjami zewnętrznymi
    • nadzór na rozrachunkami i płatnościami
    • realizowanie comiesięcznych rozliczeń podatkowych
    • nadzór i udział w prawidłowym obiegu dokumentów księgowych
    • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
    • opracowywanie planu kont i polityki rachunkowości według obowiązujących standardów, wymogów controllingu oraz prawa podatkowego
    • sprawowanie nadzoru merytorycznego, koordynowanie prac oraz przeprowadzanie bieżących kontroli Działu Finansowego
    • współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów
    • sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych oraz innych analiz związanych z raportowaniem bieżącym i okresowym
    • współpraca z Zarządem

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe o profilu finansowo- ekonomicznym
    • minimum 3 letnie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie usługowym lub produkcyjnym
    • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości i innych przepisów dotyczących prawa podatkowego
    • praktyczna znajomość wszystkich procesów finansowo-księgowych oraz sprawozdawczych
    • doświadczenie w tworzeniu procedur i organizacji pracy
    • umiejętność tworzenia i wdrażania polityki finansowo - księgowej
    • biegłe posługiwanie się narzędziami informatycznymi i komunikacyjnymi w pracy
    • orientacja w zagadnieniach zamówień publicznych
    • terminowość, systematyczność i dokładność

    Oferujemy:

    • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • wynagrodzenie docelowe w zależności od kompetencji i stopnia spełnienia powierzonych zakresów:
      7 000 – 10 000 zł
    Spółka nie sporządza sprawozdań skonsolidowanych.
    Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia rozbiciu na okres próbny i stały oraz na część stałą i zależną od efektów.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Oferty (wyłącznie CV bez żadnych dodatkowych pism) prosimy kierować za pośrednictwem przycisku Aplikuj

    Oferty powinny zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej