Oferta pracy

Główny Księgowy

POZBRUKO firmie

POZBRUK

Poznańska 43

Sobota (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, raportów i danych do analiz finansowych

  • Kontrola kosztów, inwestycji oraz przepływów pieniężnych

  • Tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych

  • Optymalizacja procesów księgowych

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz przestrzeganie procedur księgowo-podatkowych

  • Ścisła współpraca z działem controllingu

  • Nadzór nad działem płac

  • Współpraca

Nasze wymagania

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji

  • stabilne zatrudnienie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

POZBRUK

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. W związku z dynamicznym rozwojem i planowanymi inwestycjami poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Przewiń do profilu firmy