Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy – Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Becker Avionics Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy Becker Avionics Systems.
    Firma działa w branży lotniczej i zajmuje się projektowaniem, weryfikacją oraz przygotowaniem do certyfikacji lotniczych urządzeń komunikacyjnych i nawigacyjnych.
    Główna siedziba znajduje się w Niemczech, a oddziały są rozlokowane po całym świecie.
    Od wielu lat urządzenia firmy Becker cieszą się uznaniem wśród klientów.
    Dobrą markę firma zawdzięcza zespołowi doskonale dobranych specjalistów.

    Firma z branży projektowej poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Pełna obsługa kadrowo-płacowa spółki
    • Odpowiedzialność za całokształt spraw księgowych i podatkowych oraz kadrowo-płacowych
    • Przygotowywanie deklaracji i okresowych rozliczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami (CIT, VAT, VAT-UE, IFT, ORD-U, i in.)
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych
    • Sporządzanie sprawozdań i raportów dla instytucji zewnętrznych, tj. US, NBP, GUS, ZUS itp.
    • Obsługa operacji bankowych, terminowe realizowanie płatności
    • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych oraz kont magazynowych
    • Wycena należności i zobowiązań walutowych oraz rozliczanie różnic kursowych
    • Aktualizowanie polityki rachunkowości

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w firmie z pełną księgowością
    • Swobodne korzystanie z komputera i pakietu Office
    • Doświadczenie w pracy z programem finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości i znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
    • Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stałą pracę na pełen etat w formie umowy o pracę
    • Pakiet socjalny
    • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie do oferty następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Bez powyższej klauzuli nie możemy rozpatrywać zgłoszenia.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

    bottom