Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

ANNA A.A. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

8 00011 000 brutto / mies.
  • Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski)

    Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej ewidencji księgowej oraz ewidencji podatkowej

  • kontakt z kontrahentami w sprawie faktur, rozliczanie korekt oraz wprowadzanie/eksport faktur do banków

  • nadzór nad obsługą kadrową firmy

  • obliczanie wysokości zobowiązań podatkowych i sporządzanie deklaracji podatkowych, plików JPK, deklaracji GUS oraz innych wymaganych przez przepisy prawa

  • przekazywanie odpowiednim urzędom stosownych deklaracji, zgodnie z obowiązującymi terminami oraz przekazywanie Zleceniodawcy informacji umożliwiających terminowe wywiązywanie się z płatności w tym zakresie

  • comiesięczne sporządzanie sprawozdań wymaganych przez Zarząd, w tym między innymi rachunku zysków, bilansu

  • przygotowywanie na potrzeby banków bądź kontrahentów Zleceniodawcy niezbędnej dokumentacji finansowo-księgowej spółki

  • kontakt z urzędem skarbowym, ZUS i innymi instytucjami państwowymi w zakresie kadr i księgowości

  • sporządzenie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych

  • wykonywanie innych poleceń zarządu pozostających w obszarze księgowości i kadr

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość)

  • praktyki na stanowisku księgowego w firmie o specjalności FMCG/handel spożywczy (lub w prowadzeniu pełnej księgowości dla firmy o tej specjalności w ramach biura księgowego)

  • doświadczenie w działach księgowości na podobnym stanowisku, w samodzielnym prowadzeniu pełnych ksiąg handlowych dla kilku Klientów

  • umiejętność sporządzania raportów o płynności

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT

  • znajomość przepisów o rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć rozwoju

  • chęć pracy w dynamicznym otoczeniu

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w grupie) oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej istniejącej ponad 25 lat

  • możliwość dynamicznego rozwoju

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

    O nas

    Jesteśmy firmą rodzinną z ugruntowaną pozycję na rynku spożywczym. Na rynku działamy od 25 lat, będąc jedną z firm założycielskich grupy Top Market.

    W związku z rozwojem naszej grupy poszukujemy osoby która będzie naszym partnerem przy organizacji biura księgowego obsługującego spółki naszej grupy.