Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny księgowy

  • Trzemeszno, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 07.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cembrit Production S.A.

    międzynarodowa firma produkcyjna, szuka kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Trzemeszno

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie zespołem księgowości i jego rozwój,
    • odpowiedzialność za przygotowywanie deklaracji podatkowych,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych i innych,
    • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami,
    • tworzenie zestawień, analiz, raportów na potrzeby wewnętrzne spółki,
    • analiza oraz optymalizacja procesów księgowych, podatkowych i kontroli wewnętrznej,
    • komunikacja z centralą za granicą w zakresie podległego obszaru.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
    • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w firmie produkcyjnej,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
    • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
    • doświadczenie w pracy na systemach ERP
    • samodzielność, terminowość i rzetelność.

    Oferujemy:

    • interesującą i pełną wyzwań pracę,
    • możliwość realizacji własnych pomysłów,
    • miłą atmosferę pracy i możliwości rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk aplikowania.

    Oświadczam, że klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CEMBRIT PRODUCTION SA z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, dobrowolnie udostępniam podane wyżej dane osobowe oraz dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnie prowadzonych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w przypadku braku zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, proszę usunąć) do pracy w CEMBRIT PRODUCTION SA zgodnie z przepisami prawa.

    Oświadczam, że jestem świadomy/a, iż podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne dla możliwości brania udziału w procesie rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych udostępnianych przeze mnie w procesie rekrutacji jest CEMBRIT PRODUCTION SA z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, a dane te będą przetwarzane w celu aktualnie prowadzonych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w przypadku braku zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, proszę usunąć) do pracy w CEMBRIT PRODUCTION SA

    Zostałem/am ponadto poinformowany/a, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania a także, że podanie przeze mnie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, a zgoda na ich przetwarzanie może być w każdym momencie cofnięta poprzez wysłanie takiego oświadczenia na adres rekrutacja@cembrit.pl

    Zostałem/am również poinformowany/a, że w przypadku stanowisk łączących funkcje lokalne i grupowe przekazane przeze mnie dane mogą być udostępnione innym Spółkom z Grupy Cembrit.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), będą przetwarzane przez Cembrit Production SA z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) będą przetwarzane w Cembrit Production SA na podstawie dobrowolnej zgody, którą Pan/Pani wyraził/a wysyłając  zgłoszenie rekrutacyjne, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym będą mogły być również przetwarzane w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczyć będą prowadzonej przez Cembrit Production SA rekrutacji. W tym celu Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraził/a Pan/Pani zgodę) do innego administratora danych. Informujemy również, że ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie przez Panią/Pana zgody pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu wpływu aplikacji, a gdy Pan/Pani wyraził/a zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu wpływu aplikacji. Ponadto Pani/Pana dane osobowe mogą być przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 3 lata od zakończenia rekrutacji na ww stanowisko.
    W przypadku rekrutacji na stanowisko grupowe Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane również innym spółkom z Grupy Cembrit, jednakże dane te nie zostaną przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    W razie pytań może się Pani/Pan skontaktować z Cembrit Production SA pod adresem e-mail ksenia.ratajczak@cembrit.pl

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.