Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Księgowy w Biurze Głównego Księgowego

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Kuźnicka 1, Police
    Police, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA

Kuźnicka 1

Police

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość, 5 Działów Księgowości obejmujące poszczególne obszary księgowości),

  • sporządzanie sprawozdawczości finansowej zgodnie z MSSF jednostkowej i skonsolidowanej w tym: miesięcznych danych finansowych; pakietów konsolidacyjnych na potrzeby konsolidacji dla jednostki dominującej (miesięcznej, kwartalnej, półrocznej, rocznej); kwartalnych, półrocznych i rocznych (w tym giełdowych raportów okresowych); prowadzenie ewidencji i rozliczeń podatków: CIT, VAT, podatków i opłat lokalnych, akcyzy,

  • koordynacja sporządzania dokumentacji transakcji z podmiotami powiązanymi,

  • koordynacja przebiegu przeglądu i badania sprawozdań finansowych przez firmy audytorskie,

  • analizą i wdrażaniem zmian w przepisach rachunkowych i podatkowych,

  • wnioskowanie i wprowadzaniem zmian do polityki rachunkowości oraz innych aktów normatywnych z obszaru księgowości,

  • zarządzanie ryzykiem w obszarach rachunkowych i podatkowych oraz jego ograniczaniem,

  • opiniowanie umów oraz niestandardowych rozwiązań pod kątem ewidencji księgowej,

  • współpraca z jednostką dominującą oraz ze spółkami zależnymi w obszarze księgowości.

Nasze wymagania

  • co najmniej 10 lat doświadczenia zawodowego w średniej lub dużej firmie produkcyjnej lub produkcyjno – usługowej, firmie audytorskiej, w tym min. 5 lat na stanowiskach kierowniczych w służbach finansowo-księgowych,

  • doświadczenie w sprawozdawczości finansowej,

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego (min. magisterskie) o specjalności rachunkowość, finanse lub pokrewne,

  • znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego w tym MSSF,

  • znajomość systemów informatycznych klasy ERP w tym np. SAP,

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie średnio-zaawansowanym,

  • dodatkowy atut: doświadczenie zawodowe w firmie notowanej na rynku giełdowym.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w Spółce z branży chemicznej, notowanej na giełdzie,

  • stabilne zatrudnienie,

  • opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet stomatologiczny,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • nagrodę roczną,

  • nagrody jubileuszowe,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • dodatkowe dni wolne,

  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez szkolenia i kursy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. to największy krajowy producent nawozów wieloskładnikowych i jedyny polski producent bieli tytanowej. Spółka wchodzi w skład Grupy Azoty – jednego z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI zamieszczoną w formularzu aplikacyjnym.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.