Oferta pracy

Główny Księgowy

SARIA POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Grupa SARIA to międzynarodowa firma produkcyjno-usługowa z kapitałem niemieckim zatrudniająca blisko 8.000 pracowników w ponad 180 oddziałach w 19 krajach jest jednym z liderów na rynku krajowym i międzynarodowym w dziedzinie zagospodarowania i wykorzystania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Połączenie ekonomii z ekologią znajduje się w centrum naszej uwagi.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych procesów przetwórczych, wytwarzaniu wielu produktów na bazie naturalnych surowców w znacznym stopniu przyczyniamy się do zachowania zasobów naturalnych.

W Polsce Grupa SARIA zatrudnia około 800 pracowników w kilku powiązanych spółkach tworzących Grupę Kapitałową Saria Polska.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • Odpowiedzialność za księgowość, w tym podatki, należności, treasury i obieg dokumentów,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • Kalkulacja CIT i podatku odroczonego,
  • Rozliczenie produkcji,
  • Dokumentacja cen transferowych (we współpracy z doradcami podatkowymi),
  • Key user modułów finansowych systemu ERP Softlab,
  • Zarządzanie zespołem (około 15 osób) i optymalizacja jego pracy,
  • Współpraca z głównymi księgowymi pozostałych spółek Grupy Saria Polska,
  • Współpraca z bankami, instytucjami podatkowymi, doradcami podatkowymi, audytorami, Centralą Grupy,
  • Współpraca z klientem wewnętrznym,
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Finansowego.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 10 lat doświadczenia jako główny księgowy w dużej spółce / Grupie Kapitałowej,
  • Wykształcenie wyższe (kierunek: finanse, rachunkowość),
  • Doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Terminowość, rzetelność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego poszukiwania rozwiązań,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne pracy własnej i zespołu
  • Doświadczenie związane z wdrożeniem system ERP i workflow,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku będzie dużym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w obszarze finansów i księgowości,
  • Biegła znajomość MS Office (szczególnie Excel),
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. fundusz socjalny, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji o nas na stronie: www.saria.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy