Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

KIESA BIURO RACHUNKOWE I TŁUMACZEŃ sp. z o.o.

umowa o pracę
14 00017 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
17 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów,

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu oraz instytucji zewnętrznych (GUS),

  • Sporządzanie deklaracji CIT, VAT, JPK,

  • Bieżące opisywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, kwalifikacja podatkowa dokumentów,

  • Kontrola i uzgadnianie kont księgowych,

  • Tworzenie rezerw i rozliczeń międzyokresowych,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i nakładów inwestycyjnych, naliczanie amortyzacji,

  • Odpowiedzialność za opracowanie i weryfikację planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,

  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,

  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP) oraz Klientami,

  • Codzienna współpraca z pozostałymi działami,

  • Zarządzanie i kierowanie działem księgowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Minimum 8- letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Księgowego lub Samodzielnego Księgowego,

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości -ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego a także przepisów kodeksu pracy,

  • Obsługa programów księgowych,

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT,

  • Umiejętność zarządzania i kierowania pracą innych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziana praca w spółkach e-commerce

  • Mile widzane uprawnienia doradcy podatkowego (dodatkowy bonus finansowy)

To oferujemy

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia,

  • Stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności.

O nas

KIESA BIURO RACHUNKOWE I TŁUMACZEŃ sp. z o.o. to lider w zakresie rozliczania e-commerce dla podmiotów zagranicznych. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług księgowych, kadr i płac, oraz administracji. Obsługuje również polskie podmioty, prowadząc pełną księgowość. Tworzymy zespół fachowców pracujących w oparciu o najwyższe standardy obsługi Klientów polskich i zagranicznych.