Oferta pracy

Główny Księgowy

BPX S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za całościowe prowadzenie księgowości Spółki zgodnie z wymogami prawa

  • Odpowiedzialność za całokształt spraw podatkowych Spółki, w szczególności obliczanie podatków, sporządzanie deklaracji i raportów podatkowych tj. CIT, VAT, PCC

  • Zarządzanie procesami księgowymi i podatkowymi w Spółce

  • Zarządzanie działem finansowo-księgowym (2-3 osoby)

  • Weryfikacja dokumentacji księgowej

  • Opracowywanie, wdrażanie i monitorowanie funkcjonowania procedur księgowych w Spółce

  • Współpraca w rozwoju narzędzi usprawniających procesy finansowo-księgowe

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych

  • Przygotowywanie raportów finansowych wewnętrznych na potrzeby Spółki

  • Reprezentowanie firmy wobec ZUS, US, banków, audytorów, doradców podatkowych itp.

  • Nadzór nad dokumentacją księgową.

  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych.

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii

  • dobra znajomość przepisów podatkowych

  • dobra znajomość MS Office

  • konieczne doświadczenie w pracy z systemem SAP ECC

  • uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie prowadzenia korespondencji mailowej

  • umiejętności planowania i zarządzania bieżącą pracą zespołu

  • znajomość branży IT będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w szybko rosnącym rynkowo, renomowanym podmiocie z branży IT

  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy w inspirującej, wspierającej, elastycznej i życzliwej atmosferze pracy

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko umożliwiające rozwój w obszarze merytorycznym oraz projektowym

  • kreowanie własnych rozwiązań

  • samodzielność w działaniu

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatkowe benefity (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń grupowych, świeże owoce w biurze, etc.

  • elastyczny czas pracy wraz z możliwością częściowej pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne