Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny księgowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Monitor Milenium Sp. z o.o

    Jesteśmy biurem księgowo-finansowym, działamy w nieszablonowy sposób także, jeśli chodzi o organizację wewnętrzną. Szukamy osoby na stanowisko „Główny księgowy” do zdalnej pracy z średniej wielkości przedsiębiorstwami, będącymi naszymi klientami.

    Obowiązki:

    • całościowe prowadzenie pełnej księgowości spółek produkcyjnych,
    • bieżący kontakt z obsługiwanymi klientami,
    • odpowiedzialność za raportowanie.

    Wymagania (konieczne):

    • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości,
    • gotowość do nauki i zmian, komunikatywność, samodyscyplina, samodzielność,
    • swoboda w komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • • pracę, w której samodzielnie ustalasz:
      - jak duży zakres pracy realizujesz (ale nie mniej niż około połowy typowego etatu),
      - kiedy ją wykonujesz (godziny pracy),
      - gdzie ją wykonujesz (praca zdalna z domu czy innej Twojej lokalizacji);
    • wynagrodzenie uzależnione wprost od wykonanej pracy.

    Jeżeli szukasz pracy, w której chcesz pracować np. w niepełnym wymiarze godzin i/lub pogodzić inne obowiązki z pracą zawodową, to ta oferta jest dla Ciebie. Pracują z nami zarówno zewnętrzni freelancerzy, którzy mają inne zajęcia, jak i osoby pracujące wyłącznie w naszej organizacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zainteresowanych prosimy o:
    • przesłanie życiorysu
    • w temacie wiadomości prosimy podać: „GŁÓWNY KSIĘGOWY - Imię Nazwisko”.

    Odpowiemy na wybrane oferty.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).