Oferta pracy

Główny Księgowy

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju TechnologiiO firmie

  • Stabłowicka 147, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Stabłowicka 147

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowy nadzór nad procesem prowadzenia ksiąg rachunkowych, w tym prowadzenie rachunkowości bilansowej i podatkowej oraz rachunkowości Instytutu.

  • Dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym oraz kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych.

  • Prowadzenie rachunkowości projektowej oraz zarządzanie finansowym rozliczaniem projektów finansowanych ze środków publicznych polskich i europejskich.

  • Przygotowywanie projektów procedur i przepisów wewnętrznych z zakresu spraw księgowych.

  • Gromadzenie i przechowywanie dowodów księgowych oraz pozostałej dokumentacji przewidzianej ustawą.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (np. instytucjami kontrolującymi).

  • Koordynowanie pracy zespołu księgowości.

  • Wykonywanie innych zadań, które z mocy prawa lub przepisów wewnętrznych należą do kompetencji głównego księgowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Uprawnienia do wykonywania zawodu Głównego Księgowego.

  • Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych.

  • Pożądane doświadczenie w rozliczaniu projektów finansowanych ze środków publicznych polskich i europejskich.

  • Umiejętność organizowania pracy własnej i zarządzania zespołem.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Dodatkowym atutem będzie wiedza i doświadczenie w obszarze finansów publicznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Ambitne wyzwania i możliwość rozwoju w nowoczesnym Instytucie naukowo-badawczym nastawionym na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • zielone miejsce pracy

  • możliwość dojazdu PKP

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy