Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

U KUBUSIA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę
10 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie sprawozdań finansowych wg Ustawy o Rachunkowości

  • prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych i rozliczeń podatkowych oraz wypełnianie obowiązków sprawozdawczych

  • przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków

  • optymalizacja procesów księgowych pod względem jakości, terminowości, wydajności oraz bezpieczeństwa

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • zarządzanie działem księgowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie księgowości

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub 7-letnie doświadczenie w księgowości

  • bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych

  • praktyczna znajomość systemów księgowych,

  • Mile widziane uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg

To oferujemy

  • Praca w młodej, bardzo dynamicznie rozwijającej firmie

  • Duża swoboda w budowie struktur

  • Elastyczne godziny i warunki pracy

O nas

Jedna z największych firm handlowych branży dziecięcej w kraju prowadząca sieć sklepów detalicznych, sklepy internetowe, posiadająca własne centrum logistyczne. Dynamicznie rozwijająca się, budująca nową jakość. Szukamy ambitnej osoby, która razem z nami będzie dalej rozwijać firmę i zadba o jej zaplecze finansowo-księgowe.