Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

GŐTZ-GEBÄUDESERVICE sp. z o.o.

  • Zwycięska 20a, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Zwycięska 20a

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz i kalkulacji na wewnętrzne potrzeby firmy, jak również wdrażanie procedur usprawniających pracę działu księgowości

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Prowadzenie rozrachunków z kontrahentami oraz pracownikami

  • Sporządzanie sprawozdań INF-U PFRON oraz wyliczanie dopłat PFRON

  • Księgowanie dokumentów księgowych

  • Księgowanie rozliczeń w czasie

  • Księgowanie list płac

  • Sporządzanie bilansów, sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych

  • Rozliczanie podatków (VAT, dochodowy, u źródła)

  • Prowadzenie rozliczeń między spółkami

  • Sporządzanie zamknięć miesiąca

  • Wysyłanie raportów miesięcznych do Niemiec

  • Współpraca z prawnikami, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi

  • Zarządzanie działem księgowości,

  • Bezpośrednia współpraca z działem kadr i płac

  • Współpraca z Zarządem oraz z przedstawicielami Właściciela z Niemiec

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Nadzór nad praktyką rachunkowości spółki i jej bieżąca aktualizacja

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • Nadzór i weryfikacja poprawności danych w systemie księgowym

  • Planowanie finansowe

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny

  • Wykształcenie wyższe pełne z zakresu rachunkowości lub podyplomowe z zakresu rachunkowości i finansów, zdobyte na renomowanych uczelniach

  • Świadectwo kwalifikacyjne MF lub certyfikat księgowy MF lub inne

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównej Księgowej/Zastępcy Głównej Księgowej w firmie usługowej

  • Bardzo dobra znajomość standardów rachunkowości i prawa podatkowego, praktyczne doświadczenie w posługiwaniu się systemami klasy ERP Sage Symfonia

  • Profesjonalizm i wysokie kompetencje zawodowe oraz menedżerskie

  • Samodzielność, inicjatywa, umiejętności analityczne i planistyczne

  • Precyzyjność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • Komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów na wysokim szczeblu menedżerskim oraz pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca w dynamicznym zespole

  • pakiet medyczny

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Jesteśmy firmą z ponad 70-letnią tradycją, która specjalizuje się w świadczeniu usług czystościowo - porządkowych. Od 13 lat prężnie działamy na rynku polskim. Szeroki wachlarz usług umożliwia nam obsługę zróżnicowanych obiektów i firm z wielu branż. Jeśli chcesz rozwinąć swoje skrzydła razem z nami, zapraszamy do kontaktu.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Głównego Księgowego.