Logo Pracuj.pl

Główny Księgowy (z obsługą kadrowo-płacową Spółki)

MEDAPP S.A.O firmie

MEDAPP S.A.

Aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 60

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczeń oraz dokumentacji podatkowej Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego;
  • Koordynowanie przepływu dokumentów księgowych i kadrowych, w tym ich weryfikacja pod względem formalno-rachunkowym;
  • Kontrola rozliczeń z kontrahentami, w tym wystawianie faktur;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych Spółki zgodnych z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości oraz raportów wymaganych przepisami prawa;
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami (ZUS, US, GUS), audytorami oraz firmami doradczymi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz dokumentacji podatkowej Spółki;
  • Kalkulacja podatku od towarów i usług, podatku dochodowego oraz sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • Dokonywanie inwentaryzacji i spisów z natury oraz prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu Spółki;
  • Wspieranie Zarządu w zakresie przepisów dot. rachunkowości, prawa podatkowego i sprawozdawczości, bieżące monitorowanie zmian w przepisach;
  • Obsługa kadrowo-płacowa Pracowników i Zleceniobiorców Spółki (ewidencja kadrowa, umowy, urlopy, listy płac, deklaracje ZUS, PIT-11 i in.);
  • Rozliczanie delegacji Pracowników;
  • Archiwizacja dokumentacji księgowej i kadrowo-płacowej;
  • Współpraca z innymi zespołami Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne - preferowane kierunki: finanse, rachunkowość;
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w obsłudze księgowej spółek akcyjnych;
  • Biegła znajomość przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości oraz MSR;
  • Biegła znajomość przepisów prawa pracy;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w realizacji obowiązków;
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • Praca w profesjonalnym i dynamicznym środowisku pracy;
  • Dostęp do unikalnego know-how, uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie zgranego zespołu.

Jesteśmy innowacyjną spółką̨ technologiczną oferującą̨ unikalne rozwiązania wspomagające modelowanie i diagnostykę̨ obrazową 3D oraz usługi wspierające zdalny monitoring Pacjentów.

Główny Księgowy (z obsługą kadrowo-płacową Spółki), Aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 60, Kraków