Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny księgowy ze znajomością języka czeskiego lub słowackiego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
    Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

    Miasto: Kraków
    GL/KRK/ZAB/SLOV/CZ/2018

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja dokumentów księgowych
    • Dokonywanie operacji na księdze głównej (takich jak rozliczenia międzyokresowe, rezerwy, środki trwałe, korekty, płace)
    • Tworzenie raportów i sprawozdań finansowych
    • Konsolidacja finansów
    • Współpraca z działami AR i AP
    • Zarządzanie komunikacją z klientami i wewnętrznymi interesariuszami

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. B2)
    • Znajomość języka czeskiego lub słowackiego na poziomie zaawansowanym (min. B2)
    • Doświadczenie w obszarze księgowości i finansów co najmniej 2 lata (mile widziane doświadczenie w dziale księgi głównej)
    • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Microsoft Excel)
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
    • Komunikatywność
    • Dbałość o szczegóły i dokładność

    Nasz klient oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Ubezpieczenie na życie
    • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
    • Kartę MultiSport
    • Inne benefity pozapłacowe takie jak zniżki i bony, system polecenia
    • Jasną ścieżka kariery
    • Pracę w międzynarodowym stanowisku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.