Oferta pracy

Główny Magazynier

ABPLANALP SP. Z O.O.O firmie

ABPLANALP SP. Z O.O.

Kostrzyńska 36

Warszawa

Abplanalp Sp. z o.o. lider rynku obrabiarek i technologii CNC poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Organizacja pracy podległych pracowników
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z zamówieniem
  • Prawidłowe wypełnianie dokumentacji towarzyszącej procesowi przyjmowania i wydawania towaru
  • Obsługa programu magazynowego
  • Współpraca z działem handlowym

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy >3m
  • Sumienność
  • Dokładność
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Obsługa komputera

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym),
  • Środki z Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Specjalistyczne szkolenia i rozwój zawodowy,
  • Pracę w ciekawej firmie w dobrej atmosferze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy