Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny mechanik

Pazim sp. z o.o.

  • plac Rodła 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

plac Rodła 10

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Pazim Sp. z o.o. w Szczecinie zarządzająca kompleksem obiektów biurowo-usługowych (w tym hotelem Radisson Blu) w centrum Szczecina poszukuje pracownika na stanowisko Głównego Mechanika, który będzie odpowiedzialny w szczególności za:

  • utrzymywanie obiektu w należytym stanie technicznym, zgodnym z obowiązującymi przepisami i regulacjami, w zakresie podległych systemów, instalacji i urządzeń, m. in. HVAC, c.o., wod.-kan., instalacje ppoż., mechanika ogólna, elektromechanika, urządzenia podlegające pod UDT,

  • udział w procesie budżetowania i realizacja celów zgodnych z zatwierdzonym planem

  • ustalanie harmonogramów remontów i inwestycji w zakresie podległego obszaru,

  • ofertowanie, zlecanie, koordynowanie, nadzór i odbiór prac konserwacyjnych i remontowych przeprowadzanych przez firmy zewnętrzne,

  • sprawdzanie wykonania prac oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie,

  • dokonywanie odbiorów technicznych prac firm obcych,

  • przygotowanie harmonogramów konserwacji systemów i urządzeń oraz określanie czynności konserwacyjnych, zgodnie z wymaganiami producentów, obowiązującymi przepisami,

  • wydawanie warunków prowadzenia inwestycji oraz inicjowanie nowych inwestycji w podległym sobie zakresie,

  • terminowe wykonywanie badań podległych sobie systemów i urządzeń,

  • zapewnienie instrukcji i ustalanie kolejności wykonywania prac naprawczych, remontowych i eksploatacyjnych w zakresie podległych sobie systemów technicznych i urządzeń,

  • kontrolowanie sposobu prowadzenia prac oraz dokonywanie odbioru technicznego inwestycji,

  • rozliczanie prowadzonych przez siebie inwestycji, remontów i prac konserwacyjnych,

  • przedstawianie propozycji działań poprawiających stan bezpieczeństwa pracy, bezpieczeństwa gości i użytkowników kompleksu, bezpieczeństwa pożarowego, efektywności pracy ludzi i systemów oraz działań obniżających koszty funkcjonowania firmy, itp.,

  • wdrażanie innowacji i usprawnień w zarządzanym obszarze,

  • bieżące raportowanie do bezpośredniego przełożonego,

  • ścisłą współpracę z innymi działami.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe techniczne zgodne z wymaganiami stanowiska,

  • znajomość przepisów prawa w zakresie podległych systemów i instalacji,

  • praktyczna wiedza z zakresu funkcjonowania infrastruktury technicznej obiektów, urządzeń, systemów i instalacji,

  • wysokie zdolności interpersonalne,

  • umiejętność zarządzania zespołem i pracy zespołowej,

  • dotrzymywanie terminów oraz finalizowanie rozpoczętych zadań,

  • komunikatywność i otwartość na nowe pomysły,

  • interdyscyplinarność,

  • zdolność do działania pod presją czasu,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, itp.).

Mile widziane

  • uprawnienia Grupa 1, 2 i 3 w zakresie eksploatacji i dozoru

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o długoletniej tradycji – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premię uznaniową, dodatek stażowy, nagrodę jubileuszową

  • możliwość rozwoju, w tym szkolenia i kursy językowe

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • obiady za symboliczną opłatę

  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego na życie oraz pakiety sportowe

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m in. dopłatę do wypoczynku, świadczenia świąteczne, pożyczki na cele mieszkaniowe),

  • zniżki na usługi w ramach działalności pracodawcy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku