Oferta pracy

Główny/-na księgowy/-wa i obsługa kadr i płac

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka z o.o. , której właścicielem jest samorząd poszukuje osoby z praktyczną wiedzą w zakresie rachunkowości i podatków do kompleksowej obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej.

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki Sp. z o.o. zgodnie z polskimi przepisami (Ustawa o rachunkowości)
  • Rozliczenia podatkowe, przygotowanie i kontrola deklaracji podatkowych VAT oraz CIT
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz procedury księgowo-podatkowe
  • Uzgadnianie przychodów i kosztów podatkowych
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca oraz comiesięczną sprawozdawczością finansową
  • Inwentaryzacja sald, przygotowanie lub udział w naliczaniu oraz uzgadnianiu odpisów aktualizujących i rezerw
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych oraz raportów wymaganych przepisami prawa
  • Prowadzenie kadr w tym sporządzanie list płac, rozliczanie delegacji oraz naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, rozliczanie umów cywilno-prawnych i prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • Sporządzanie analiz i raportów z zakresu płac, kadr oraz kosztów pracy
  • Sporządzanie deklaracji ZUS i sprawozdań GUS
  • Bieżące konsultacje dla Zarządu oraz kierowników pozostałych działów
  • Monitorowanie zmian zachodzących w przepisach podatkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Księgowanie i wystawianie faktur sprzedaży
  • Przygotowywanie przelewów bankowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe - rachunkowość, finanse, ekonomia
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość programu Comarch Optima ERP
  • Minimum 3 letniego doświadczenie w pracy na stanowisku Głównej/ -go Księgowej/ -go oraz takiego same doświadczenia w prowadzeniu kadr i płac
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • Orientacji na jakość – dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy z ludźmi
  • Wysokich umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • Stabilną pracę, w dynamiczne spółce
  • Dogodną formę zatrudnienia (umowa o pracę)
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy