Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny/na Księgowy/wa

  • Łaziska Górne, śląskie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Re Alloys sp. z o.o. w Łaziskach Górnych należy do Grupy Kapitałowej Luma Investment prowadzącej działalność w branży metalurgicznej. Grupa Kapitałowa posiada 3 zakłady produkcyjne i zatrudnia ponad 1000 pracowników. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łaziska Górne

    Zakres obowiązków:

    • sporządzanie sprawozdań finansowych, rozliczeń podatkowych (CIT, VAT),
    • przygotowywanie miesięcznych sprawozdań finansowych na potrzeby konsolidacji,
    • konsolidacja sprawozdań finansowych na potrzeby grupy,
    • sprawozdawczość statystyczna (GUS, US, NBP),
    • monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich wdrażanie,
    • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
    • zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników,
    • przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu,
    • odpowiedzialność za kontakty z Zarządami Spółek, Urzędami Skarbowymi, audytorami oraz doradcami podatkowymi.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne o kierunku rachunkowość lub finanse,
    • minimum 3 - letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w dużej firmie o profilu produkcyjnym,
    • zaawansowana praktyczna wiedza z zakresu przepisów podatkowych,
    • znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów ustawy o rachunkowości oraz MSSF,
    • uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
    • uprawnienia biegłego rewidenta będą dodatkowym atutem,
    • mile widziane osoby posiadające kwalifikacje ACCA lub CIMA,
    • praktycznej znajomości pakietu MS Office, w tym zaawansowanej znajomości programu MS Excel,
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów księgowych klasy ERP,
    • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy podległego zespołu,
    • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
    • zaangażowanie i wysoka motywacja do realizacji założonych celów,
    • umiejętność efektywnego działania pod presją czasu,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i renomowanej firmie,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju i awansu w ramach grupy kapitałowej,
    • program szkoleniowy związany z danym stanowiskiem,
    • prywatną opiekę medyczną.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
    bottom