Oferta pracy

Główny Piekarz – Kierownik Produkcji

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, planowanie, organizacja i aktywne uczestniczenie w procesach związanych z wypiekiem produktów piekarniczych

  • Kontrola jakości pieczywa zgodna ze standardami i recepturami

  • Modyfikacje receptur na potrzeby piekarni oraz opracowywanie, testowanie i wdrażanie nowych produktów

  • Organizacja miejsca pracy i zarządzanie zespołem. Szkolenie i wdrażanie nowych członków zespołu

  • Przestrzeganie i nadzór nad obowiązującymi w firmie zasadami dotyczącymi dyscypliny produkcyjnej, technologicznej oraz BHP

  • Audyt harmonogramu prac przy wypieku pieczywa i pracy piekarzy, optymalizacja modelu i ewentualne wdrożenie modyfikacji

  • Monitorowanie stanów magazynowych i zamówień

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (związanym z zarządzaniem i nadzorem) w tradycyjnej piekarni oraz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Piekarza. Dodatkowych atutem będzie doświadczenie na stanowisku piekarza zdobyte poza Polską

  • Doświadczenie w zarządzaniu kontroli jakością oraz optymalizacji wszystkich etapów procesów i technologii wypieku pieczywa

  • Chęć rozwoju oraz poszerzanie wiedzy z zakresu nowych technik i metod

  • Zainteresowanie wykorzystywaniem nowych składników, testowaniem innowacyjnych receptur

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość francuskich receptur i technik wypieku

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz pracy w zespole

  • Duża dyscyplina pracy oraz umiejętność budowania dobrych relacji w zespole

  • Inicjatywa w działaniu i motywacja do rozwoju

  • Poczucie humoru i elastyczne podejście

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Dużą samodzielność i wpływ na rozwój Piekarni

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie z rozpoznawalną marką, stawiającą na wysoką jakość i innowacyjność

  • Przyjazne środowisko pracy