Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny planista

BUFAB Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Sąsiedzka 29

Matarnia

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • inicjowanie i wdrażanie projektów wewnętrznych zmierzających do doskonalenia funkcjonujących systemów planowania i analizowania produkcji,

  • przygotowywanie planów produkcji krótko i długoterminowych,

  • harmonogramowanie i planowanie przestrzenne produkcji,

  • planowanie produkcji w sposób ekonomiczny dla przedsiębiorstwa,

  • tworzenie zleceń produkcyjnych,

  • harmonogramowanie dostaw niezbędnych do realizacji planu produkcji,

  • organizowanie spotkań planistycznych i koordynacja z powiązanymi działami rozwiązywania problemów w celu zapewnienia realizacji produkcji zgodnie z harmonogramem,

  • bieżąca kontrola dostępnych i maksymalnych możliwości produkcyjnych, zarówno wewnętrznie w organizacji jak i zewnętrznie po stronie podwykonawców,

  • opracowywanie raportów produkcji,

  • wskazywanie ryzyka i obszarów do usprawnień,

  • bieżąca aktualizacja danych w systemie ERP,

  • ścisła współpraca z działami Spółki zaangażowanymi w proces produkcji.

Nasze wymagania

  • posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne (zarządzanie produkcją, ekonomia, logistyka),

  • zdobył/a doświadczenie zawodowe lub wiedzę w zakresie planowania w obszarze produkcji,

  • zna narzędzia informatyczne niezbędne w analizie danych: systemy ERP, Excel na poziomie zaawansowanym,

  • posiada dobre zdolności organizacyjne oraz umiejętności analitycznego myślenia,

  • nastawiony/a jest na rozwiązywanie problemów i efektywną współpracę,

  • wykazuje się pro-aktywnością, zorientowaniem na klienta, dbałością o szczegóły i zaangażowaniem w doskonalenie operacyjne.

Mile widziane

  • doświadczenie w lot-sizingu, parametrach MRP, zarządzanie produkcją typu High Volume-Low Mix, znajomość zagadnień Lean Manufacturing/ SixSigma.

To oferujemy

  • inspirujące wyzwania, możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,

  • interesującą pracę w firmie cieszącej się dużym uznaniem i dobrą marką w swojej branży,

  • coroczny przegląd wynagrodzenia,

  • wysoką kulturę pracy,

  • karta Multisport,

  • wczasy pod gruszą,

  • opieka medyczna,

  • dogodny dojazd,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa BUFAB jest jednym z wiodących światowych dostawców elementów złącznych oraz „C-Parts” do wymagających klientów z różnych segmentów przemysłu. Grupa liczy blisko 50 spółek na całym świecie. Grupa koncentruje się na efektywnym kosztowo zarządzaniu przepływem towaru poprzez zaawansowane systemy logistyczne.

Do naszego Centrum kompetencji na Europę Wschodnią w Gdańsku, poszukujemy ambitnej osoby, która chciałaby uczestniczyć w ważnej zmianie organizacyjnej w obszarze planowania produkcji.

Przewiń do profilu firmy