Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Programista

  • śląskie
  • Kierownik
  • 01.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    W związku z rozwojem struktur nasz Klient  poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Nr ref.: GP/02/2019/BSB

    Zakres obowiązków:

    • Wspieranie zespołu na etapie tworzenia oprogramowania i zwinnych metod zarządzania projektem,
    • Kodowanie aplikacji w językach C#/C++,
    • Projektowanie aplikacji,
    • Projektowanie i implementacja graficznych interfejsów użytkownika,
    • Projektowanie algorytmów (2D i 3D).

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenie w tworzenia sterowników dla urządzeń zewnętrznych,
    • Praktyczna znajomość języków C++/C# i środowiska programistycznego Microsoft Visual Studio oraz metod tworzenia interfejsów graficznych
      w środowisku WPF,
    • Ugruntowana wiedza z obszaru zarządzania procesem tworzenia oprogramowania i zwinnych metod zarządzania projektami software’owymi,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy
      o pracę,
    • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
    • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w zespole projektowym,
    • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
    • Udział w międzynarodowych projektach i współpraca
      z największymi partnerami światowymi,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pakiet benefitów pracowniczych: dofinansowanie do karty sportowej, opieka medyczna,  ubezpieczenie na życie,
    • Miejsce pracy:miejscowość na terenie woj. śląskiego.

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Informujemy, iż będziemy się kontaktować  z wybranymi Kandydatami.

    Poleć  Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy – mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.