Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny / Samodzielny Księgowy

PERFECTA ROBERT GĄSIOREK

  • Komornicka 20, Komorniki (gm. Komorniki)
    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Komornicka 20

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola dokumentów finansowych pod względem formalnym i rachunkowym,

  • dekretacja i księgowanie dokumentów finansowych, kosztowych, PK,

  • zapewnienie zgodności księgowań ze standardami rachunkowości oraz przepisami podatkowymi,

  • uzgadnianie sald kont księgi głównej oraz kont ksiąg pomocniczych,

  • weryfikacja rozliczeń z dostawcami,

  • potwierdzenia i uzgadnianie sald z dostawcami,

  • sprawozdawczość GUS, US, Urząd Marszałkowski,

  • przygotowywanie raportów, analiz z zakresu danych księgowych,

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki,

  • księgowanie faktur zakupu i sprzedaży,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z dostawcami,

  • miesięczna kontrola sald kont księgowych,

  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych,

  • przygotowywanie deklaracji VAT,CIT, PIT,

  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby spółki,

  • reprezentowanie przed instytucjami zewnętrznymi: US, ZUS, GUS, UM,

  • rozliczanie płac i prowadzenie spraw kadrowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na pełnych księgach,

  • wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów,

  • znajomość ustawy o rachunkowości,

  • praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego, oraz prawa pracy,

  • dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,

  • znajomość programów księgowych,

  • znajomość MS Office (szczególnie Excela),

  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków służbowych, pozytywna energia,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • komunikatywność i myślenie analityczne,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • możliwość rozwoju i budowania działu finansowo-księgowego,

  • pracę w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • miłą i przyjazną atmosferę.

Firma Perfecta to szybko rozwijające się przedsiębiorstwo działające w branżach:

- Budowlanej,

- Remontowo-budowlanej,

- Budownictwa drogowego.

Przewiń do profilu firmy