Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Spawalnik

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Elstar Engineering, spółka zajmująca się produkcją jednostkowych urządzeń, podzespołów i elementów instalacji technologicznych dla odbiorców przemysłowych, zlokalizowana w Elblągu, zatrudniająca ok 150 osób, w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Elbląg

    Opis stanowiska:

    • Bieżąca analiza stanu technologii oraz technik spawalniczych wraz z oceną ich prawidłowości, nadzór nad realizacją procesów spawalniczych w produkcji,
    • Wprowadzanie optymalnych pod względem technicznym oraz ekonomicznym metod i procesów spawalniczych,
    • Opracowywanie usprawnień w procesach produkcyjno-spawalniczych i aktywny udział w ich wdrażaniu w celu osiągnięcia lepszej wydajności i ergonomii pracy
    • Analiza dokumentacji konstrukcyjnej pod względem technologiczności spawalniczej
    • Analiza zgodności dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej z obowiązującymi normami spawalniczymi,
    • Opracowanie specjalistycznej dokumentacji technologii spawania, takich jak: Zakładowa Instrukcja Technologiczna Spawania WPS, plany spawania, mapy spawalnicze
    • Prowadzenie spraw związanych z uzyskaniem przez zakład odpowiednich uprawnień spawalniczych, stosownie do wykonywanych robót i wymogów stawianych przez odbiorców urządzeń,
    • Prowadzenie ewidencji spawaczy oraz nadzorowanie ich zatrudnienia w zakresie posiadanych uprawnień. Planowanie szkoleń z zakresu spawalnictwa oraz weryfikacji uprawnień spawaczy,
    • Udział w modernizacji i rozwoju zakładu w zakresie związanym ze spawalnictwem.
    • Planowanie i wnioskowanie zakupów sprzętu spawalniczego oraz prowadzenie technicznej strony procedury zakupowej, polegającej na: pozyskaniu i analizie ofert, dokonaniu uzgodnień technicznych z dostawcą, kierowaniu odbiorem technicznym oraz wdrożeniu urządzeń,
    • Prowadzenie nadzoru nad prawidłowym stosowaniem materiałów dodatkowych oraz nad wykorzystaniem maszyn i urządzeń do spawania
    • Konsultacja spawalnicza opracowań wykonywanych przez pracownie biura technologicznego
    • Bezpośrednie, merytoryczne wsparcie dla nadzoru produkcyjnego i Project Managera;
    • Nadzór nad wykonawstwem warsztatowym - wparcie i kontrola poprawności przebiegu procesów produkcyjnych bezpośrednio na hali produkcyjnej

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podanym stanowisku (najlepiej ze stalami stopowymi) – min. 4 lata
    • Znajomości norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania
    • Biegła znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość języka angielskiego
    • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
    • Zarobki zależne od doświadczenia i zaangażowania
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Elstar Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu przy ul. M.Rosnowskiego 11, 82-300 Elbląg, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Elstar Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu przy ul. M.Rosnowskiego 11, 82-300 Elbląg. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.