Oferta pracy

Główny Spawalnik

Dekpol Steel sp. z o.o.

Gajowa 31

Pinczyn (pow. starogardzki)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i weryfikacja zapisów dotyczących jakości robót spawalniczych,

  • nadzór nad przygotowywaniem, kwalifikowaniem i wdrażaniem technologii spawania,

  • nadzór nad wyposażeniem i urządzeniami spawalniczymi;

  • współpraca w zakresie produkcji spawalniczej z Kierownikiem Produkcji,

  • współpraca z Działami konstrukcyjnym i Technologicznym,

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu,

  • nadzór nad uprawnieniami personelu spawalniczego,

  • nadzór nad zgodnością i jakością prac spawalniczych,

  • przygotowywanie instrukcji technologicznych spawania,

  • przygotowywanie planów spawania,

  • nadzór nad robotami spawalniczymi,

  • przygotowanie i prowadzenie firmy podczas audytów w zakresie spawalnictwa.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane spawalnictwo, mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa lub pokrewne)

  • dyplom IWE/EWE,

  • uprawnień do badań nieniszczących min VT-2,

  • znajomość obowiązujących dyrektyw, standardów wykonawczych, przepisów krajowych oraz norm spawalniczych i wykonawczych,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętności weryfikacji WPQR, WPS,

  • biegła obsługa komputera oraz znajomości pakietu MS Office, Auto CAD,

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych (branża techniczna, stalowa lub pokrewne).

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie,

  • możliwość pracy w nowoczesnej firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją,

  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu,

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny), karty przedpłacone

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop),

  • treningi i szkolenia rozwijające zakres wiedzy produktowej

  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Steel sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Prezentacja Dekpol Steel:

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Pinczyn, 5 min od Starogardu Gdańskiego, 45 min. od obwodnicy Trójmiasta