Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Spawalnik

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania:

    • przeprowadzanie testów przy naborze spawaczy,
    • organizacja szkoleń dla spawaczy,
    • doskonalenie kwalifikacji spawalniczych pracowników,
    • gromadzenie i przechowywanie wszystkich zapisów, dotyczących uprawnień zatrudnionych spawaczy,
    • przeprowadzanie badań do protokołów WPQR,
    • opracowywanie instrukcji spawania WPS,
    • rozwiązywanie problemów jakościowych związanych ze spawaniem,
    • modernizowanie procesów spawalniczych dla poprawy wydajności, jakości spawania, obniżenia kosztów (nowy drut, nowy sprzęt, nowe metody spawalnicze),
    • współpraca przy wprowadzaniu nowego wyrobu (nowe metody spawalnicze),
    • współpraca z klientami i dostawcami,
    • ogólny nadzór nad procesami spawalniczymi i związanymi ze spawaniem,
    • określenie zdolności zakładu do spawania na etapie przeglądu technicznego,
    • dobór i testy materiałów dodatkowych do spawania.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego technicznego,
    • posiadanie dyplomu IWE/EWE,
    • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z nadzorem spawalniczym,
    • umiejętności analitycznego myślenia,
    • samodzielności i inicjatywy w działaniu,
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
    • doświadczenia w zakresie optymalizowania procesów produkcyjnych,
    • znajomości narzędzi 5S,
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • umowę o pracę,
    • pracę w miłej atmosferze w młodym,
    • energicznym zespole w międzynarodowym środowisku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252