Oferta pracy

Główny Specjalista- Analityk & Programista data science

Centrum Łukasiewicz

  • Poleczki 19, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Poleczki 19

Ursynów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • C#

  • PHP

  • Al & NLP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji projektu badawczego pt.: "Wyszukiwarka źródeł finansowania projektów B+R i komercjalizacji wraz z potencjalnymi konsorcjantami oraz informacjami o realizowanych projektach - opracowanie założeń i przygotowanie narzędzia (Ł4S R&D&I – Łukasiewicz for search B+R+I)";

  • Opracowanie architektury wyszukiwarki z podziałem na niezbędne moduły, m. in.: synchronizacyjne, normalizacji i agregacji danych, sterujące, BI, a także służące przygotowaniu i wyświetlaniu wyników;

  • Badania nad zastosowaniem mechanizmów NLP/AI do ew. normalizacji danych, agregacji, usprawniania działań operatora danych i skutecznego wyszukiwania treści;

  • Opracowanie Wyszukiwarki Źródeł Finansowania (Ł4S R&D&I), która będzie integrować informacje o dostępnych konkurach na projekty B+R i działania związane z komercjalizacją wyników prac B+R;

  • Przygotowanie warsztatów dla zespołu projektowego – brainstorm;

  • Opracowanie dokumentacji technicznej narzędzia (w tym, instrukcja użytkowania, zasilania, rozwoju);

  • Współpraca z zespołem projektowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie i 3-letnie doświadczenie zawodowe;

  • kompetencje w dziedzinie analizy wymagań biznesowych, tworzenia makiet UX, analizy systemowej, tworzenia architektury informatycznej narzędzi, tworzenia wymagań w metodyce Scrum, tworzenia rozwiązań IT związanych z AI & NLP, tworzenia narzędzi typu web scrapping, oraz agregatorów danych, znającego języki programowania C#, PHP i JavaScript w stopniu umożlwiającym integrację istniejących narzędzi wykorzystywanych przez Centrum Łukasiewicz;

  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet Ms Office, w szczególności arkuszy kalkulacyjnych Excel);

  • dokładności, sumienności i terminowości w realizacji zadań;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

Mile widziane

  • mile widziane 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku analityka i programisty;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro;

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;

  • Udział w tworzeniu nowoczesnej macierzowej organizacji badawczej od podstaw;

  • Umowę o pracę na czas określony;

  • Inwestowanie w rozwój pracownika (m.in. szkolenia, konferencje);

  • Pracę w organizacji badawczo-rozwojowej nastawionej na koordynację i realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów B+R;

  • Atrakcyjną ofertę benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, abonament sportowy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Dokumenty: CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów drogą elektroniczną na adres mailowy: [email protected]

do dnia 14 lipca 2022 roku.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia.

Do przesłanych dokumentów prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Łukasiewicz moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dokumenty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Centrum.

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres mailowy: [email protected]

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0,3 zatrudnienie na czas trwania projektu B+R pt.: "Wyszukiwarka źródeł finansowania projektów B+R i komercjalizacji wraz z potencjalnymi konsorcjantami oraz informacjami o realizowanych projektach - opracowanie założeń i przygotowanie narzędzia

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Poleczki 19

Centrum Łukasiewicz jest państwową osobą prawną powołaną do planowania i koordynowania badań naukowych i prac rozwojowych prowadzonych przez Instytuty Sieci, takich jak prowadzenie badań aplikacyjnych i prac rozwojowych. Jako nowopowstała organizacja Centrum Łukasiewicz oferuje niepowtarzalną możliwość rozwoju zawodowego oraz podjęcia wyzwań w sferze zawodowej, wzięcia udziału w tworzeniu nowego zespołu pracowników, udziału w kreowaniu nowych standardów w sektorze badań i rozwoju oraz budowania pomostu pomiędzy nauką, a gospodarką.

Przewiń do profilu firmy