Oferta pracy

Główny Specjalista Analiz Kredytowych

Bank Nowy S.A.

Małe Garbary 8

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesu podejmowania decyzji kredytowych, uczestnictwo w forach decyzyjnych,

  • Weryfikacja dokumentacji pozyskiwanej w procesie kredytowym,

  • Analiza wyników finansowych i biznesplanów Klientów,

  • Ocena opłacalności i efektywności przedsięwzięć inwestycyjnych,

  • Ocena ryzyka kredytowego i jego mitygantów,

  • Przygotowywanie aplikacji kredytowej wraz z propozycją strukturyzacji transakcji,

  • Uczestniczenie w projektach związanych z rozwojem wydziału i usprawnieniem procesu kredytowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, bankowość, zarządzanie, matematyka, ekonometria),

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z analizą ekonomiczno-finansową,

  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń i gotowość do nauki,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,

  • Nastawienie na ścisłą współpracę w ramach zespołu biznesowego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie strukturyzowania transakcji,

  • Wiedza z zakresu analizy ekonomiczno-finansowej potwierdzona odbytymi szkoleniami,

  • Znajomość zagadnień kredytowych.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w zespole ekspertów w dziedzinie finansowania pod okiem osób z wieloletnim doświadczeniem,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,

  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę,

  • Kartę MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach,

  • Wsparcie zespołu, know-how, pomoc przełożonych,

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach,

  • Opartą na współpracy i rozwoju kulturę organizacyjną,

  • Udział w Programie nauki języków obcych,

  • Atrakcyjną lokalizację – blisko Starego Rynku, w nowoczesnym budynku,

  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej.

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku.

Szukamy osób, które są takie jak my – też dynamicznie się rozwijają.

Dołącz do nas i znajdź dla siebie miejsce w centrali naszego Banku w Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy