Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Specjalista ds. administracji

TEROPLAN S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów – przewoźników i dostawców - w zakresie umów, płatności oraz innych tematów administracyjnych

  • fakturowanie oraz obsługa płatności i należności

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy

  • usprawnianie procesów w dziale administracji

  • koordynacja i wsparcie pracy asystentów biura

  • koordynacja obsługi korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich)

  • koordynacja i organizacja spotkań firmowych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office, w tym Excel)

  • bardzo dobra organizacja pracy – umiejętność zarządzania priorytetami

  • samodzielność w działaniu

  • terminowość, dokładność i sumienność

  • znajomość zasad fakturowania

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w administracji i/lub customer service

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca na umowę o pracę lub umowę o współpracy (B2B)

  • możliwość pracy hybrydowej

  • praca w Krakowie (Borek Fałęcki)

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

UWAGA! Poza wysłaniem CV prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety zawartej w poniższym linku:

Cechuje nas pasja i zaangażowanie w szukaniu innowacyjnych rozwiązań dla codziennych problemów. Od 2007 roku tworzymy autorskie systemy informatyczne, które pomagają firmom działającym w branży transportu pasażerskiego w pełni wykorzystać ich potencjał, a pasażerom ułatwiają podróżowanie. Zbudowaliśmy portal e-podróznik.pl – intermodalny planer podróży, który umożliwia także kupowanie online biletów autobusowych i kolejowych. Od ponad dwóch lat pod marką Hoper rozwijamy innowacyjną usługę międzymiastowych przejazdów door-to-door. Dotychczasowe sukcesy zostały zauważone i docenione przez holding Wirtualna Polska oraz Sumitomo Corporation, jedną z największych japońskich firm, które zainwestowały w ostatnim czasie w naszą firmę.

Skład naszego zespołu to 120 utalentowanych profesjonalistów, w tym 30 wysokiej klasy programistów. Mamy oddziały w Serbii i na Ukrainie, gdzie nasz portal dostępny jest pod nazwą Teroplan.

Przewiń do profilu firmy