Główny Specjalista ds. administracji

Muzeum Górnictwa Węglowego w ZabrzuO firmie

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

ul. Agricoli 2

Zabrze

Nr naboru: 10/DA/2020

MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO W ZABRZU

Poszukuje osoby na stanowisko:

Ogólny zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz przygotowywanie dokumentów OT,
  • likwidacja majątku,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz regulacjami wewnętrznymi Muzeum,
  • kompleksowe prowadzenie spraw ubezpieczeń majątkowych i OC,
  • przydzielanie prac oraz nadzór nad pracami zleconymi osobom wykonującym prace społeczno- użyteczne na rzecz Muzeum, w tym przygotowywanie i dostarczanie do Sądu comiesięcznych raportów,
  • nadzór nad budżetem DA w tym bieżące uzupełnianie planów i wykonania w obowiązujących tabelach, uczestnictwo w przygotowywaniu planów budżetowych, współpraca z działami składającymi zamówienia, działem Księgowości oraz działem Zamówień Publicznych,
  • prowadzenie spraw związanych z dostawą mediów,
  • prowadzenie rejestru umów,
  • prowadzenie gospodarki odpadami,
  • prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem pracowników w środki czystości, odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej - od postępowania po sukcesywne dostawy, poprzez wydawanie i zamówienie, aż do prowadzenia kart osobowych,
  • prowadzenie magazynu materiałów biurowych i środków czystości oraz odzieży BHP.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe (Kierunek: zarządzanie, administracja, ekonomia itp.),
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • sumienność, terminowość, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole – komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziana znajomość i doświadczenie w zakresie prawa zamówień publicznych.

Wymagane dokumenty:

  • CV

Warunki zatrudnienia:

Forma zatrudnienia:    umowa o pracę na zastępstwo,
Wymiar etatu:              pełny,
System czasu pracy:   praca w systemie podstawowym,
Miejsce pracy:             Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, ul. Agricoli 2

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • otwartość na Twoje pomysły, pracę pełną możliwości i wyzwań zawodowych,
  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • świadczenia w ramach ZFSŚ,
  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych.

Aplikacje należy składać w terminie do
24.07.2020 r.
za pomocą przycisku aplikowania poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.”

Dodatkowe informacje:

  • prosimy powoływać się w składanej dokumentacji na podany numer naboru,
  • Muzeum zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy