Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny specjalista ds. administrowania systemem rezerwacji i sprzedaży

Muzeum Historii Polski w Warszawie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Charakterystyka stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za wdrożenie i administrowanie systemem rezerwacji i sprzedaży iKSORIS umożliwiającym zakup biletów, usług i towarów online oraz stacjonarnie w kasach Muzeum. Oprócz zadań związanych z organizacją systemu osoba na tym stanowisku będzie również brała udział w tworzeniu dokumentacji i ustalaniu procesów niezbędnych do rozpoczęcia sprzedaży oferty Muzeum.

Stanowisko to wymaga wiedzy i doświadczenia z zakresu organizacji sprzedaży oraz znajomości systemu sprzedaży.

Zakres obowiązków:

• wdrożenie i konfiguracja systemu przed rozpoczęciem sprzedaży oferty Muzeum,

• udział w opracowaniu ścieżek zakupu biletów, towarów i usług,

• bieżąca obsługa i zarządzanie systemem sprzedaży i rezerwacji biletów iKSORIS - w tym wdrożenie, administrowanie, wprowadzanie zmian i usprawnień mających na celu rozwój systemu,

• udział w planowaniu sprzedaży, w tym opracowywanie regulaminu sprzedaży, warunków zwrotu i reklamacji oraz cen oferty muzealnej,

• sporządzanie i analiza raportów frekwencji i sprzedaży,

• administrowanie stroną rezerwacji online, w tym wprowadzanie i aktualizacja oferty,

• koordynowanie sprzedaży biletów, warsztatów muzealnych i innych wydarzeń organizowanych przez Muzeum,

• bieżąca współpraca z dostawcą systemu sprzedaży i rezerwacji biletów iKSORIS, w tym zgłaszanie awarii i problemów oraz propozycji usprawnień,

• wsparcie użytkowników systemu rezerwacji online w zakresie monitorowania transakcji i procesu rezerwacji i sprzedaży,

• wsparcie pracowników Muzeum w zakresie obsługi systemu sprzedaży i rezerwacji biletów iKSORIS,

• planowanie działań marketingowych w zakresie marketingu internetowego.

Nasze wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,

• minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w instytucjach kultury,

• mile widziana znajomość systemu rezerwacji i sprzedaży iKSORIS,

• mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych,

• mile widziane doświadczenie w e-commerce,

• mile widziane doświadczenie w zakresie stosowania prawa zamówień publicznych,

• bardzo dobra znajomości pakietu MS Office,

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielności umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,

• wysoka kultura osobista.

To oferujemy

Warunki zatrudnienia:

• umowa o pracę, w pełnym wymiarze godzin,

• praca w dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury,

• dostęp do świadczeń socjalnych,

• możliwość skorzystania z pakietu sportowego.

Wymagane dokumenty:

• curriculum vitae,

• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawierające formułę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Muzeum Historii Polski w Warszawie ul. Mokotowska33/35, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego.”

Dokumenty prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: [email protected] w terminie do 14.10.2022r., w tytule podając numer referencyjny MHP/09/2022/DOP-adm

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Muzeum prowadzi aktywną działalność wystawienniczą, przedstawiając najważniejsze wątki polskiej historii państwa i narodu. Proponuje bogatą ofertę edukacyjną, której celem jest szerzenie wiedzy o polskim dziedzictwie, budowanie postaw obywatelskich w duchu szacunku dla tradycji i otwartości na świat. Efektem tych działań są liczne nagradzane wystawy, publikacje oraz inne wydarzenia popularyzatorskie. MHP gromadzi kolekcję obiektów i pamiątek historycznych, dokumentów, zdjęć i przedmiotów ofiarowanych przez osoby prywatne i instytucje. Siedziba Muzeum Historii Polski powstaje na terenie Cytadeli Warszawskiej w tzw. Parku Niepodległości, do którego należeć będą już istniejące Muzeum X Pawilonu, Muzeum Katyńskie oraz Muzeum Wojska Polskiego.