Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Analiz Strategicznych

EXATEL

  • Perkuna 47, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

EXATEL

Perkuna 47

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie raportów biznesowych, analiz finansowych przedsiębiorstw

  • Analiza i opracowywanie dokumentów strategicznych

  • Analiza baz danych, tworzenie modeli ekonometrycznych, analiza ilościowa/statystyczna

  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów z funduszy UE i krajowych

  • Wsparcie projektów B+R pod kątem wysokopoziomowej analizy finansowej

  • Synteza wiedzy z różnych dziedzin (łączenie danych z różnych dziedzin: prawo, ekonomia, informatyka, zarządzanie)

  • Przygotowywanie rekomendacji i prognoz na podstawie przenalizowanych danych

  • Ustalanie wymagań i zakresu potrzeb analitycznych

  • Przygotowywanie prezentacji danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 3 lata doświadczenia w analizie danych, audycie lub analizie biznesowej, analizie finansowej, opracowywaniu dokumentów strategicznych, zarządzaniu projektami

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • Znajomość dodatkowego języka (francuski, rosyjski, niemiecki będzie dodatkowym atutem)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel – poziom zaawansowany)

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i logicznego wnioskowania

  • Zainteresowanie branżą telco, ICT, cyber

  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i rzetelność

  • Dodatkowym atutem będzie certyfikacja z obszaru IT, kontrolingu finansowego, analizy biznesowej, audytu lub zarządzania projektami.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej

  • Pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny LuxMed, karnet sportowy)

  • Benefity socjalne i oferty pracownicze

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (w dobie COVID 100% zdalnie)

  • Parking dla pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

EXATEL

Polska firma telekomunikacyjna i innowacje? W EXATEL udowodnimy Ci, że to możliwe. Od ponad 25 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ICT dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. Budujemy własne, unikalne produkty i narzędzia. Doświadczenie i wiedza naszych ekspertów to nasz największy atut.

Do Biura Audytu i Analiz poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy