Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Analiz Strategicznych

EXATEL

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

EXATEL

Perkuna 47

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie raportów biznesowych, analiz przekrojowych przedsiębiorstw

  • Opracowanie strategii rozwoju sektora kosmicznego Spółki

  • Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju Klastra Technologii Kosmicznych

  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów z funduszy UE i krajowych

  • Wsparcie projektów B+R pod kątem wysokopoziomowej analizy

  • Analiza i opracowywanie dokumentów strategicznych

  • Synteza wiedzy z różnych dziedzin (łączenie danych z różnych dziedzin: prawo, ekonomia, informatyka, zarządzanie)

  • Przygotowywanie rekomendacji i prognoz na podstawie przenalizowanych danych

  • Ustalanie wymagań i zakresu potrzeb analitycznych

  • Przygotowywanie prezentacji danych

  • Organizacja spotkań i udział w różnych forach i grupach współpracy biznesowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 3 lata doświadczenia w analizie due-diligence, zarządzaniu projektami, opracowywaniu dokumentów strategicznych, koordynowaniu rozwoju inicjatyw biznesowych, doradztwie biznesowym, audycie lub analizie biznesowej

  • Zainteresowanie branżą telco, ICT, cyber

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i logicznego wnioskowania

  • Wysoka inicjatywa własna, dążenie do realizacji celów

  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i rzetelność

Mile widziane

  • Certyfikacja z obszaru IT, analizy biznesowej, audytu lub zarządzania projektami (PRINCE2, seria PMI, Agile)

  • Certyfikaty seria CompTIA, ITIL, CISCO (Security), SANS itp.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Premie półroczne uzależnione od poziomu realizacji celów

  • Praca w modelu hybrydowym

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań w branży telekomunikacyjnej

  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna w tym pakiet stomatologiczny i swoboda leczenia, karnet sportowy)

  • Benefity socjalne i oferty pracownicze

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (w dobie COVID 100% zdalnie)

  • Parking dla pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wyślij swoje CV

2

Analiza aplikacji

3

Spotkanie rekrutacyjne (HR + przełożony)

4

Oczekuj na feedback

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?

1. Przeanalizujemy Twoją aplikację

2. Jeśli Twoje kompetencje wpiszą się w nasze oczekiwania spodziewaj się telefonu od Sylwii z zespołu HR

3. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę czeka Cię spotkanie online na platformie ZOOM z Sylwią oraz przełożonym - Kamilem - Dyrektorem Biura Audytu i Analiz

4. Informację zwrotną otrzymasz niezależnie od decyzji

Wyślij swoje CV i dołącz do #teamEXATEL 🛰!

EXATEL

EXATEL to polska firma telekomunikacyjna od ponad 25 lat świadcząca kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. EXATEL to nie tylko ponad 21 700 km sieci. To połączenie telekomunikacji z innowacją. Od kilku lat prowadzimy działania R&D w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS). Realizujemy również wsparcie dla klientów zewnętrznych w obszarze SOC i planujemy aktywnie uczestniczyć w rozbudowie sektora kosmicznego w Polsce. Już dziś świadczymy usługi łączności satelitarnej w oparciu o własny teleport.

Przewiń do profilu firmy