Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Specjalista ds. Analizy Biznesowej

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie analiz i identyfikowanie potrzeb biznesowych,

  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją analityczną,

  • opracowywanie rozwiązań dla potrzeb biznesowych i przedstawianie nowych propozycji,

  • identyfikowanie, modelowanie i dokumentowanie procesów biznesowych w postaci diagramów, tabel, macierzy RACI,

  • prowadzenie analiz i rekomendowanie zmian optymalizująych procesy w celu ich ujednolicenia, re-używalności optymalizacji oraz poprawy jakości,

  • prowadzenie analiz i oceny istniejących systemów oraz modeli biznesowych klientów,

  • współpraca z zespołami programistycznymi, testerami, opiekunami klientów, koordynatorami usług, wsparciem technicznym i użytkownikami końcowymi,

  • wsparcie jednostek biznesowych w testach procesów biznesowych,

  • udział w pełnym cyklu rozwoju usług,

  • monitorowanie spójności wdrożeń w realizowanych projektach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,

  • doświadczenie w prowadzeniu procesu analizy biznesowej,

  • doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji wymagań biznesowych,

  • doświadczenie w pełnieniu roli analityka biznesowego, analityka systemowego lub team leadera zespołu developerskiego/wdrożeniowego w co najmniej 3 projektach wdrożenia systemu informatycznego,

  • doświadczenie i zdolność analizy dokumentacji projektowej w zakresie zapewnienia spójności rozwiązania z wymaganiami, wykrywania luk analitycznych oraz proponowania zmian i modyfikacji,

  • umiejętność interpretowania notacji UML i BPMN w opisie wymagań oraz procesów biznesowych,

  • doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych z użyciem narzędzi typu CASE (preferowany Enterprise Architect),

  • umiejętność sprawnego komunikowania się w środowisku biznesowym oraz IT,

  • umiejętność analizowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w warstwie biznesowej, aplikacji, baz danych i mechanizmów integracyjnych,

  • umiejętność definiowania funkcjonalności systemów i oprogramowania oraz ich komponentów składowych,

  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej Firmie o wieloletniej tradycji w zakresie umowy o pracę,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • rozwój kompetencji, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych,

  • możliwość współpracy z doświadczonymi ekspertami,

  • partnerską i dynamiczną atmosferę pracy,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, badania profilaktyczne, akcje prozdrowotne, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wczasów, trzy razy w roku pieniężne świadczenia świąteczne, karty świąteczne dla dzieci pracowników, taryfa pracownicza, programy emerytalne i oszczędnościowe: PPE i PPK,

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Grupa Kapitałowa Energa, wchodząca w skład GRUPY ORLEN, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju.

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o. o. jest Spółką wspierającą Grupę Kapitałową w zarządzaniu aplikacjami jak i infrastrukturą IT. Świadczymy usługi bezpieczeństwa informacji, dostarczamy stanowiska pracy Użytkownika (e-Workplace) oraz budujemy rozwiązania informatyczne w zakresie wytwarzania oprogramowania na potrzeby naszej Organizacji.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Komórka organizacyjna: Wydział Analiz

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV do 22 października 2021 roku za pomocą przycisku aplikowania.

  • Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia lub skrócenia publikacji ogłoszenia.

  • Zastrzegamy, że kontaktować się będziemy jedynie z wybranymi kandydatami.