Logo Pracuj.pl

Główny Specjalista ds. Architektury IT

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie koncepcji architektury rozwiązań dla projektów i inicjatyw IT przy współpracy z przedstawicielami biznesu i IT.
  • Udział w procesie zatwierdzania projektów funkcjonalnych i technicznych dostarczanych przez dostawców zewnętrznych i wewnętrznych z perspektywy architektury korporacyjnej.
  • Współpraca przy utrzymywaniu standardów IT w zakresie architektury rozwiązań.
  • Aktualizacja dokumentacji architektury rozwiązań IT, mapowanie istniejących rozwiązań i przepływów.
  • Współpraca z dostawcami IT w zakresie realizacji koncepcji rozwiązania IT.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym.
  • Minimum 3-letnie (regular) / 8-letnie (senior) praktyczne doświadczenie w procesie projektowania architektury rozwiązań IT na poziomie koncepcji (high-level design).
  • Minimum 3-letnie praktyczne doświadczenie na stanowisku programisty dowolnego języka obiektowego.
  • Praktyczna znajomość notacji UML i BPMN.
  • Znajomość SOAP i REST.
  • Umiejętność modelowania architektury przy użyciu Sparx Enterprise Architect.
  • Praktyczne doświadczenie ze stosowania wzorców integracji systemów w przedsiębiorstwie (enterprise integration patterns).
  • Praktyczne doświadczenie ze stosowania wzorców projektowych (design patterns).
  • Doświadczenie w modelowaniu architektury IT z użyciem narządzi typu CASE (preferowany Enterprise Architect).
  • Umiejętność definiowania funkcjonalności systemów i oprogramowania oraz ich komponentów składowych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.
  • Współpracę z doświadczonymi ekspertami.
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Partnerską atmosferę pracy.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • bilety na sponsorowane przez Grupę wydarzenia sportowe
  • system premiowy

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Zgłoszenie powinno zawierać

  • Życiorys zawodowy (CV)
  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.

Grupa Kapitałowa Energa, wchodząca w skład GRUPY ORLEN, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju.

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o. o. jest Spółką wspierającą Grupę Kapitałową

w zarządzaniu aplikacjami jak i infrastrukturą IT. Świadczymy usługi bezpieczeństwa informacji, dostarczamy stanowiska pracy Użytkownika (e-Workplace) oraz budujemy rozwiązania informatyczne w zakresie wytwarzania oprogramowania na potrzeby naszej Organizacji

Aktualne oferty pracodawcy
Nr referencyjny 22/DAR/EITE/2022

Główny Specjalista ds. Architektury IT, warmińsko-mazurskie