Główny Specjalista ds. audytów wewnętrznych/analiz compliance

Totalizator Sportowy

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizację audytów wewnętrznych (analiz compliance) we wszystkich obszarach działalności spółki,

  • ocena zgodności działalności spółki i podmiotów powiązanych z powszechnie obowiązującymi przepisami, wymogami właścicielskimi i standardami postępowania,

  • identyfikacja ryzyka braku zgodności, rekomendowanie działań prewencyjnych i naprawczych,

  • monitorowanie i weryfikację zastosowania rekomendacji poaudytowych,

  • realizacja działań w obszarze zarządzania ryzykiem w organizacji,

  • udział w opracowywaniu, zmianie oraz implementacji przepisów wewnętrznych spółki w celu zapewnienia szeroko rozumianej zgodności, w tym dostosowania działalności spółki do zmian w otoczeniu regulacyjnym,

  • aktywny rozwój systemu compliance.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w audycie wewnętrznym lub kontroli wewnętrznej,

  • umiejętność analizy procesów i rekomendacji rozwiązań,

  • umiejętność zarządzania priorytetami,

  • w kontaktach z klientem wewnętrznym w organizacji pełnienie funkcji doradczej działając jako asertywny partner biznesowy,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

  • samodzielność i doskonała organizacja pracy,

  • umiejętność współpracy z zespołem,

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finansowe, ekonomiczne lub związane z zarządzaniem ryzykiem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne