Logo Pracuj.pl

Główny Specjalista ds. Audytu i Kontroli Wewnętrznej

FABRYKA BRONI "ŁUCZNIK" - RADOM sp. z o.o.O firmie

FABRYKA BRONI "ŁUCZNIK" - RADOM sp. z o.o.

Aleksego Grobickiego 23

Radom

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesami przebiegającymi w spółce w zakresie gospodarności, legalności, celowości, a także przejrzystości i jawności stosowanych rozwiązań;
  • opracowanie i wdrożenie procedur w zakresie audytu i kontroli wewnętrznej;
  • badanie sprawności realizacji wyznaczonych celów w spółce;
  • badanie zgodności działania z obowiązującymi przepisami prawa i uregulowaniami wewnętrznymi odnoszącymi się do funkcjonowania spółki;
  • analiza i ocena ryzyk wynikających z działalności realizowanych procesów w spółce;
  • przygotowanie i realizacja rocznego planu audytu i kontroli;
  • wskazywanie nieprawidłowości i analiza przyczyn ich powstania;
  • dostarczenie zarządowi spółki informacji niezbędnych do podejmowania decyzji związanych z zarządzaniem spółką;
  • rekomendowanie działań doskonalących.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie, preferowany kierunek: ekonomiczny, prawniczy, techniczny;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w komórce organizacyjnej związanej z kontrolą i audytem wewnętrznym lub analizami nadzoru właścicielskiego, w tym w zakresie wdrażania polityki audytu i kontroli wewnętrznej;
  • umiejętność planowania i zarządzania procesem w realizacji audytów i kontroli;
  • znajomość Międzynarodowych standardów praktyki zawodowej audytu wewnętrznego;
  • umiejętność interpretacji i praktycznego stosowania aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów prawa;
  • umiejętność: analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, organizacji pracy własnej;
  • dokładność, terminowość, samodzielność w działaniu, decyzyjność.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu zarządzania budżetem i finansami, sporządzania bilansów i sprawozdawczości finansowej;
  • posiadanie kwalifikacji w zakresie audytu i kontroli wewnętrznej, preferowane: CIA, ACCA lub CIMA;

To oferujemy

  • umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatny program opieki medycznej,
  • świadczenia socjalne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o.jest producentem i dostawcą broni strzeleckiej. Firma świadczy, także usługi rusznikarskie oraz serwis z zakresu naprawy i modernizacji broni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu wdrażaniu nowych technologii oraz pasji projektowania nowych produktów, firma zdobyła uznanie wśród najbardziej wymagających klientów w Polsce i za granicą. Stanowimy zespół z pasją i wizją bezpiecznego świata.

Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych firm, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Główny Specjalista ds. Audytu i Kontroli Wewnętrznej, Aleksego Grobickiego 23, Radom